ÜRÜNLERİMİZ

Çeker Ocak

Teknik Özellikler

Çeker ocak 220 V 50 Hz +/-%10 şehir şebeke elektrik ile çalışır.
Çeker ocak kontrol panosunda Aç/Kapa anahtarı, aydınlatma anahtarı, ana devre emniyet sigortası, fan kontrol anahtarı vardır. İç aydınlatma floresantipteki lamba ile sağlanmaktadır.
Çalışma alanı zemini paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ana gövde paslanma ve korozyona karşı elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır.İçerdeki hava sirkülasyonu ve kirli havanın dışarı atılması fan vasıtası ile sağlanmaktadır. Ve bunun için 2 kademeli bir fan sistemine sahiptir.Gaz, saf su, vakum, basınçlı hava vb. için iki adet servis bağlantı vanaları vardır.

Cihazın çalışma alanı içerisinde 220 V 50 Hz elektrik prizi bulunmaktadır.Ön cam sertleştirilmiş güvenlik camından mamul olup, ısıya ve darbeye dayanıklıdır. Elektrikli motorize kontrollü olup yüksekliği, kumanda panelinde yer alan bir düğme ile, istenilen mesafede ayarlanabilmeli ve sabitlenebilmektedir. Çeker ocak tezgah üstü yapıdadır ve istenilirse destek standı ile birlikte bir bütün olarak teslim edilmektedir. Çeker ocak imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ayrıca garanti bitiminden itibaren 10 yıl yedek parça ve servis imkânı sağlanmaktadır.